1400 Euro brutto/miesiąc

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka w Dortmundzie

  • City: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 stycznia 2016 17:22

Fabryka kosmetyków w Dortmundzie poszukuje od zaraz osoby na produkcję kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka. Możliwość płatnego zakwaterowania w bliskiej okolicy zakładu.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy.
Wynagrodzenie: 1400 euro brutto, kolejna umowa to 1500 euro brutto.
Wolne wakaty: 5.

Zadania na stanowisku:

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie obsługa maszyn napełniających tuby kremem,  po wcześniejszym przeszkoleniu.
Do obowiązków będzie należała kontrola jakości a także dostarczanie surowców na taśmę.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • gotowość do pracy na 3 miesiące;
  • chęć zdobycia nowych doświadczeń;
  • punktualność;
  • uczciwość i dokładność;
  • ostrożność i rzetelność;
  • praca ma charakter powtarzalny;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • początkowo umowa o pracę tymczasową na 3 miesiące;
  • możliwość zatrudnienia na stałe dla najlepszych;
  • zakwaterowanie niedaleko fabryki w cenie 200 euro miesięcznie;
  • dodatki i premie;
  • wsparcie polskiego managera;
  • zatrudnienie wśród wielu polaków;
  • dojazdy do pracy;
  • transport z lotniska do miejsca zakwaterowania.

Aplikacja:
Prosimy wysłać CV pod wskazany niżej adres. Konieczne jest załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w temacie wiadomości „Produkcja kosmetyków, Dortmund 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

Klauzula w języku niemieckim:
Ich bin einverstanden, dass meine in diesem Arbeitsangebot enthaltenen personalen Daten durch die Firma für die Rekrutierungszwecke verwendet werden, gemäβ dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz der Personaldaten (Gesetzblatt von 2002, Pos. 1182 mit späteren Änderungen).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka/

Ad Reference ID: 536569e5a69f1e56

4 komentarze aby “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka w Dortmundzie”

  1. Jestem zainteresowana pracą na produkcji kosmetyków mój numer ,508700542 proszę o odpowiedz.

  2. Bartosz Ewa dn. 22 stycznia 2016 @ 04:35

    Witam serdecznie 2 osoby bez nalogow podejmie prace
    prosmimy o kontakt united1987@interia.pl pozdrawiamy .

  3. Witam jestem zainteresowany praca mezczyzna 23lat nr tel 695264169

  4. Witam,jestem zainteresowna praca.Pozdrawiam agi941@wp.pl

Zostaw odpowiedź do Renata