9.50

Od zaraz praca w Niemczech – pakowanie ciastek bez znajomości języka Berlin 2016

  • City: Berlin
  • Kraj: Germany
  • Opublikowany: 18 maja 2015 03:54

Fabryka ciastek w Berlinie poszukuje pracowników produkcji – pakowaczy do pracy w Niemczech od zaraz bez języka od stycznia 2016. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione!

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Berlin
Liczba miejsc: 6
Zarobki: 9,50 euro brutto/h

Zadania:
Precyzyjna praca przy taśmie produkcyjnej w zakładzie produkującym kruche ciastka. Zadaniem pracownika będzie układanie ciasteczek w stosy po 12 sztuk oraz wkładanie pakietu do maszyny paczkującej.

Wymagania:
– dobry stan zdrowia pozwalający na pracę w pozycji stojącej przy taśmie
– doświadczenie mile widziane
– znajomość zasad higieny, pracy z żywnością
– mile widziane osoby z doświadczeniem gastronomicznym

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie na cały okres trwania umowy
– atrakcyjne zarobki plus premie uznaniowe
– umowa bezpośrednio w firmie niemieckiej

Zgłoszenia prosimy wysyłać na podany poniżej adres:

ogłoszenie @ wygasło

Ad Reference ID: 771555944492def8

wyświetleń: 3732, dzisiaj: 1

7 komentarzy aby “Od zaraz praca w Niemczech – pakowanie ciastek bez znajomości języka Berlin 2016”

  1. Witam serdecznie !Mam na imię Rafał lat 41 mieszkam w Gorzów Wlkp.wraz z kolegą Mariusz lat 47 poszukujemy pracę w Berlinie,miałem okazje pracować z żywnością mam aktualną książeczkę zdrowia z sanepidu.Posiadamy (Personliche Identifikationsnummer),pracowaliśmy także 13 lat w rolnictwie niedaleko Lubeki.

    Pozdrawiam Rafał Gorzów Wlkp.

  2. witam
    jestem zainteresowana. chetna pracowac.
    chce szybko przymujecie na mnie. bardzo lubie pracowac.
    czekam na odpowiedz

  3. moj email disney239@wp.pl. czekam na odpowiedz

  4. Witam serdeczne . Piszę w sprawie pracy przy ,,pakowanie ciastek bez znajomości języka Berlin 2016″ Ja wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane daną pracą . Czy oferta jest jeszcze aktualna ? Proszę o kontakt na e-mail lub telefonicznie 725064692

  5. Witam!
    Czy oferta jest nadal aktualna??
    Mam 24 lata. Razem z mężem poszukujemy pracy.
    Nie mamy doświadczenia, ale szybko się uczymy. Oboje jesteśmy sumienni i z łatwością nawiązujemy kontakt w grupie. Posiadamy książeczkę (sanepid)
    Jesteśmy dyspozycyjni od grudnia / stycznia.
    Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam!

  6. Witam! !

    Czy oferta jest aktualna?
    Mam na imię Aldona 21 lat.
    Razem z Chlopakiem poszukujemy pracy w
    Niemczech. Ja mam doświadczenie a
    Chlopak niema.
    Jesteśmy dospozycyjni od stycznia

    Proszę o Kontakt
    Pozdrawiam

  7. Witam, mam 21 Lat . Jestem zainteresowany oferta pracy w Niemczech. Posiadam ważna książkę sanepidu. Niestety nie mam doświadczenia co do produkcji na owej maszynie, leczy szybko się uczę. Jeśli jest to jeszcze aktualne chetnie podejme prace chodz by jutro pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Zostaw odpowiedź do Anna