110 SEK brutto/h

Od zaraz praca w Szwecji bez języka Malmö produkcja ozdób świątecznych

  • City: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 05:36

Fabryka ozdób świątecznych z Malmö zatrudni pilnie Polaków do malowania bombek i kontroli jakości. Oferta pracy w Szwecji bez znajomości języka na okres 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Szwecja, Malmö

Stawka godzinowa: 110 SEK brutto na godzinę

Czas trwania umowy: od zaraz na 6 tygodni

Zadania:

  • malowanie ozdób świątecznych tak jak: bombek, zawieszek, gwiazd
  • kontrolowanie jakości oraz poprawianie niedoróbek
  • montaż haczyków
  • pakowanie ozdób

Wymagania:

  • zdolności manualne i estetyczne
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Szwecji i pozostania na miejscu przez 6 tygodni
  • zorganizowanie
  • zwinność
  • spryt
  • kreatywność

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy szwedzkiej na 6 tygodni
  • ubezpieczenie pracownicze na czas trwania umowy
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika na miejscu
  • możliwość zapewnienia odpłatnie zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 004/11/Szwecja

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-szwecji-na-produkcji-ozdob-swiatecznych-od-zaraz-bez-jezyka-malmo/

Ad Reference ID: 2325642bde81fef4

2 komentarze aby “Od zaraz praca w Szwecji bez języka Malmö produkcja ozdób świątecznych”

  1. Witam

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, proszę o kontakt.
    Pozdrawiam
    Barbara

  2. Jestem zainteresowana praca malowalam bombki przez 13 lat zawodowo,prosze o kontakt

Zostaw odpowiedź do Barbara