Od zaraz Sztokholm dam pracę w Szwecji bez języka na magazynie z zabawkami

  • City: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 23:14

Hurtownia zabawek ze Sztokholmu zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka na magazyn przy zbieraniu i pakowaniu. Szwecja praca od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na magazynie
  • kompletowani
  • szwecjapakowanie
  • przygotowywanie do wysyłki
  • prace porządkowe
  • rozładunek i załadunek towarów
  • układanie produktów na magazynie
  • aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialność
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy
  • lojalność
  • energiczność
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę zgodna ze szwedzkimi standardami
  • dostęp do szwedzkich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Rekrutacja zakończona!

Ad Reference ID: 20355cb713203c61

2 komentarze aby “Od zaraz Sztokholm dam pracę w Szwecji bez języka na magazynie z zabawkami”

  1. Aleksandra dn. 11 września 2015 @ 13:12

    Witam,

    Jestem zainteresowana praca na produkcji zabawek.
    Mam 22 lata, mieszkam w Sztokholmie, jestem energiczna, odpowiedzialna, lojalna, punktualna oraz uczciwa.

  2. Witam

    Mam 22 lata, mieszkam w Szwecji od 7 lat, i
    Jestem zainteresowany ta oferta pracy. Mam doświadczenie zdobyte poprzez praktyki które miałem.
    Jestem punktualny, Ambitnu, energiczny.

Zostaw odpowiedź do Adrian