6,70 GBP za godzinę brutto

Oferta pracy w Anglii bez języka od zaraz na produkcji spożywczej w Newbury

  • City: Newbury
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 02:20

Poszukiwani pracownicy na produkcję spożywczą od zaraz, bez znajomości języka angielskiego. Praca w Anglii na stałe, dla osób energicznych i zorientowanych na sukces, z możliwością rozwoju.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: 6,70 GBP za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Anglia, Newbury.

Zadania na stanowisku:

  • kontrola ciągłości produkcji;
  • bieżące wsparcie działań przy taśmie;
  • kontrolowanie jakości;
  • etykietowanie, pakowanie;
  • obsługa prostych maszyn.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B będzie plusem;
  • miejsce zamieszkania w Newbury i okolicach;
  • doświadczenie oraz ukończona szkoła gastronomiczna będzie zaletą;
  • dbanie o porządek na stanowisku;
  • umiejętność postępowania według procedur;
  • znajomość języka mile widziana;
  • szybkie wykonywanie zadań przy jednoczesnej dokładności;
  • nastawienie na cel;
  • motywacja do pracy;
  • dobry stan zdrowia oraz ścisła higiena osobista.

Oferujemy:

  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • przeszkolenie;

Dla kandydatów:

Zapraszamy do składania kandydatury poprzez telefon: 01635 551842.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-spozywczej-bez-jezyka-od-zaraz-w-newbury/

Ad Reference ID: 54656cedc0f4cd85

4 komentarze aby “Oferta pracy w Anglii bez języka od zaraz na produkcji spożywczej w Newbury”

  1. Wiola i Adam dn. 2 marca 2016 @ 15:15

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy razem z chłopakiem. Proszę o kontakt na e-mail.

  2. Witam, jestem zainteresowana ofertą.Proszę o kontakt.

  3. Witam jestem zainteresowana waszą ofertą , pracę mogę podjąć od zaraz proszę o kontakt na e-mail POzdrawiam

  4. Witam,szukam stałej pracy od zaraz,mieszkam w Anglii od dwóch lat z rodziną.
    Proszę o kontakt (mam swój transport),prześlę cv.
    pozdrawiam ;Andrzej

Zostaw odpowiedź