Oferta pracy w Holandii dla par od zaraz Amsterdam na produkcji dań mrożonych

  • City: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 23:05

Oferujemy pracę w Holandii dla Polaków od zaraz na produkcji dań mrożonych. Zatrudnienie w Amsterdamie dla par bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca koniecznie wymaga dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Amsterdam

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie, szatkowanie
  • prace związane z przetwarzaniem żywności
  • pakowanie, mrożenie, magazynowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • bardzo dobre zarobki, przejrzysty system zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane jest lokum oraz wsparcie pracownika polskiego pochodzenia
  • możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: produkcja/001/09/2015
na adres:
Ogłoszenie wygasło!

Ad Reference ID: 43655cb6920186be

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź