1400 Euro brutto/miesiąc

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji pizzy od zaraz Bonn

  • City: Bonn
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 22:59

Poszukujemy na produkcję pizzy w Bonn pracowników bez języka i doświadczenia. Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz. Gwarantujemy zakwaterowanie i dobre zarobki.

Lokalizacja: Bonn, Niemcy.
Wynagrodzenie: 1400 Euro/brutto.
Stanowisko: pracownik produkcji.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Zadania na danym stanowisku:

  • układanie składników na blaty do pizzy;
  • praca przy taśmie produkcyjnej o charakterze manualnym;
  • pokrywanie blatów sosami;
  • ścisłe przestrzeganie norm obowiązujących na terenie zakładu.

Wymagania:

  • wytrzymałość fizyczna;
  • zwinność, sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • ścisłe przestrzeganie higieny osobistej;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zakwaterowanie płatne w dobrym standardzie;
  • umowa na niemieckich warunkach;
  • pomoc polskiego rezydenta w kwestiach formalnych;

Aplikacje:

Aplikacje z numerem referencyjnym „Niemcy praca na produkcji pizzy, Bonn” prosimy wysyłać na adres Beschaftigung@germanymail.com.  Konieczne jest załączenie CV a także dodanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło:

Ad Reference ID: 7955671259bb5e01

wyświetleń: 3294, dzisiaj: 1

5 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji pizzy od zaraz Bonn”

  1. witam jestem zainteresowany pracą meil jest nie poprawny bo nie można wysłać cv proszę o kontakt seba@wp.pl

  2. Aleksandra dn. 18 grudnia 2015 @ 22:38

    Byłabym zainteresowana

  3. wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych na potrzeby rekrutacji posiadam aktualnom ksiązeczke sanepidowskom doswiadczenie na podobnym stanowisku nr tel 536309443 za pozytywne rozpatrzene mojej prosby z gury dzienkuje

  4. Witam, jestestem zainteresowany pracą,jest ks. zdrowia, wózek widłowy, i prawojazdy. Prośba o kontakt

  5. Jestem zainteresowany podjęciem pracy mam doświadczenie w pracach na produkcji .Pracę mogę podjąć od zaraz .Pozdrawiam .Darek KONTAKT TEL 795818245

Zostaw odpowiedź do Marcin