do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech Bremen od zaraz bez języka pakowanie warzyw

  • City: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 października 2015 01:26

Dam pracę w Niemczech na produkcji przy pakowaniu warzyw. Zatrudnienie od zaraz w Bremen dla osób bez znajomości języka niemieckiego na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej polegać będzie na sortowaniu a następnie pakowaniu warzyw
  • zadanie wykonywane będzie w pozycji wymuszonej – stojąc przy taśmie

Wymagania:

  • zręczność, zwinność
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • dynamiczne tempo pracy
  • odpowiedzialność
  • zorganizowanie
  • elastyczność godzinowa

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie – pokój jednoosobowy z dostępem do łazienki i aneksu kuchennego w cenie 330 euro miesięcznie
  • wsparcie polskiego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać mailowo na adres:

Oferta nieaktywna!

Ad Reference ID: 2785626caaac9935

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź