9,50 Euro/godz.

Oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek od zaraz bez języka Berlin

  • City: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 00:06

Poszukiwani pracownicy na produkcję kanapek w Berlinie od zaraz. Aktualna oferta ciekawej pracy w Niemczech bez znajomości języka oraz bez doświadczenia. Na miejscu zapewnione tanie zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 9,50 Euro za godzinę.

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy.

Opis stanowiska:
do zadań osoby zatrudnionej będą należały takie obowiązki jak rozkładanie składników na chlebie, obsługa prostych maszyn foliujących, krajalnic itp. a także kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech od zaraz;
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • sprawność manualna oraz dobry stan zdrowia;
  • gotowość do pracy pod presją czasu;
  • zaangażowanie w obowiązki oraz sumienność;
  • odpowiedzialność i uczciwość.

Zapewniamy:

  • początkowo umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • szkolenie pracownicze oraz wprowadzenie w obowiązki;
  • tanie zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • legalną umowę na niemieckich warunkach.

Jak kandydować:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy przesyłać pod poniższy adres mailowy.

Konieczne jest załączenie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych.

W tytule wiadomości należy wpisać: „Niemcy praca na produkcji kanapek, Berlin 2016″.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-berlin/

Ad Reference ID: 94256bbbb69702f3

wyświetleń: 4414, dzisiaj: 1

6 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek od zaraz bez języka Berlin”

  1. Oferta pracy dn. 12 lutego 2016 @ 12:43

    Jestem z chlopakiem zainteresowana oferta. To mój nr 512 741 268

  2. Witam.Jestem zainteresowana pracą.
    Pozdrawiam agi941@wp.pl

  3. Jestem zainteresowana w/w ofertą pracy. Pozdrawiam m-elzbieta@o2.pl

  4. Mam 40 lat jestem zainteresowana tą pracą . Mój nr tel 518 744 951

  5. Jestem wraz z dziewczyną zainteresowany państwa oferta pracy. Proszę o kontakt na maila mariuszekiewa@interia.pl

  6. Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość zaczęcia pracy od początku czerwca? Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Wiesia