9 Euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji dań gotowych Berlin

  • City: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 5 stycznia 2016 22:42

Fabryka z Berlina zatrudni od zaraz na produkcję dań gotowych, również osoby bez znajomości języka. Praca w Niemczech o charakterze fizycznym. Przewidujemy dobre wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Lokalizacja: Niemcy, Berlin.
Stawka godzinowa: 9 Euro brutto.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie, mycie i krojenie składników;
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • kontrolowanie jakości wyrobów i opakowań.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • przestrzeganie norm BHP;
  • optymizm i motywacja do pracy;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • zdolności manualne;
  • bystre oko;
  • uczciwość i punktualność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta w formalnościach;
  • dobre zarobki;
  • ubezpieczenia i składki;
  • możliwość podjęcia pracy stałej.

Jak kandydować:
Aplikację zawierającą CV w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres mailowy neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule wiadomości: Produkcja dań gotowych, Berlin

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-berlin-produkcja-dan-gotowych/

Ad Reference ID: 125568c2bb271dd5

5 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji dań gotowych Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt 605 869 607

  2. wyrazam zgode na przetwazanie moich danych byłbym zanteresowany tom ofertom pracy nr tel 536309443 prosił bym o odp

  3. Witam,jestem zainteresowana pracą najlepiej praca dla dwóch osób,gotowi wyjechać od zaraz.Chętnie wyślę cv tylko na ten adres nie można
    Tel. 669405981

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 797611038 lub krzychu8876@wp.pl

  5. Jestem zainteresowany podjęciem pracy mam doświadczenie w pracach na produkcji .Pracę mogę podjąć od zaraz .Pozdrawiam .Darek KONTAKT TEL 795818245

Zostaw odpowiedź