9.50

Oferty pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka Essen

  • City: Essen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 01:36

Fabryka czekolady z Essen poszukuje pracowników produkcji – pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości jezyka przy pakowaniu czekoladek na taśmie.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Essen
Zarobki: 9,50 euro brutto/h
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na kontroli jakości oraz pakowaniu czekoladek w przygotowane wytłoczki, które następnie należy umieścić w pudełku.

Wymagania:
– szybkość, dokładność, dobry wzrok
– umiejętność pracy pod presją czasu
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– aktualne badania do celów sanitarnych
– znajomość zasad higieny związanych z przetwórstwem spożywczym

Oferujemy:
– legalną pracę na podstawie czasowej umowy z Niemieckim pracodawcą
– możliwość realizacji nadgodzin
– dobre warunki mieszkaniowe i socjalne
– pomoc przy formalnościach na miejscu

osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

ogłoszenie @ wygasło

Ad Reference ID: 2125578c88807d76

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź