7 funtów za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka dla par na produkcji czekoladek Londyn

  • City: Londyn
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 25 stycznia 2016 23:12

Fabryka czekoladek z Londynu poszukuje od zaraz osoby do tymczasowego zatrudnienia na produkcji. Aktualna praca w Anglii dla par bez znajomości języka. Pracownikom przysługuje darmowe zakwaterowanie na czas umowy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: 7 GBP brutto.

Miejsce pracy: Londyn, Wielka Brytania.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie czekolady zgodnie z recepturą;
  • sortowanie czekoladek;
  • pakowanie;
  • etykietowanie.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • znajomość przepisów BHP;
  • gotowość do wyjazdu na co najmniej 3 miesiące;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • sprawność manualna;
  • osoby niepalące;
  • kondycja fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • ścisłe przestrzeganie higieny.

Gwarantujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na trzy miesiące;
  • umowę agencyjną na 3 miesiące;
  • możliwość przedłużenia umowy z pracodawcą;
  • pomoc w formalnościach;
  • szczegółowe szkolenie;
  • odzież ochronną do pracy.

Jak aplikować:
Zatrudnienie od zaraz możliwe po przesłaniu swojego CV na adres mailowy:

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości należy umieścić: „produkcja czekoladek Londyn 2016”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-czekoladek-praca-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-londyn-2016/

Ad Reference ID: 62456a68ff56f4f7

wyświetleń: 6350, dzisiaj: 1

8 komentarzy aby “Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka dla par na produkcji czekoladek Londyn”

  1. Agnieszka dn. 26 stycznia 2016 @ 01:07

    Witam

    Jestem zainteresowana praca od zaraz doświadczenie posiadam moj numer tel +48 532 631 865 Agnieszka

  2. Witam. Jestem cukiernikiem z zawodu i jestem zainteresowany waszą oferta. Oto kontakt do mnie +48 789226266 lub wieslaw.troj@interia.pl

  3. Witam
    Jestem zainteresowana waszą oferta praca od zaraz, рosiadam moj numer tel 785448056 Halyna

  4. truskawka dn. 20 lutego 2016 @ 02:25

    Witam jestem wraz z moim partnerem zainteresowana praca mamy doswiadczenie pracowalam w fabryce czekolady wedel warszawa . To jest moj numer tel: 510325072. Czekam na kontakt. Jeszcze moja kolezanka z partnerem tez sa chetni przyjechac do pracy. Oni znaja jezyk angielski w stopniu podstawowym. Bardzo nam zalezy.

  5. jestem zainteresowany wasza oferta pracy w angli pracowalem 4 lata pozdrawiam

  6. Jest nas dwie pary mamy doswiadczenie tel 48536704425

  7. Witam jestem zainteresowana praca w panstwa zakladzie pracowalam w polskiej fabryce slodyczy.Moj telefon 07459895355.Dziekuje

  8. witam jestem zainteresowana waszą oferta pracę mogę podjąć od zaraz ,bardzo proszę o kontakt +48 793135481

Zostaw odpowiedź do Agnieszka