6,70-7,20 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie bez języka od zaraz pakowanie odzieży

  • City: Farnworth
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 1 grudnia 2015 04:35

Ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie z odzieżą oraz biżuterią. Oferta z Farnworth od zaraz przy pakowaniu ubrań dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Farnworth
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– należy sprawnie pakować, komisjonować produkty na magazynie
– naklejanie nalepek oraz zabezpieczeń antykradzieżowych na ubrania i biżuterię

Wymagania:
– pozytywne nastawienie do życia i ludzi
– zaangażowanie, punktualność, niezawodność
– szybkość, energiczność
– przyjazne nastawienie
– zdolność do pracy zmianowej
– zatrudnienie jedynie dla osób zamieszkałych w UK
– dobre zdrowie
– chęć wykonywania pracy monotonnej
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– pracę zmianową (od poniedziałku do czwartku w godzinach 8-17; piątki od 8-16; druga zmiana od 10-19 poniedziałek czwartek, natomiast piątek od 10-18)
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę
– wprowadzenie w system działania firmy
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/222669/Pakowacz
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-farnworth-na-magazynie-pakowanie-ubran-bez-jezyka-od-zaraz/

Ad Reference ID: 652565d0de26a43d

4 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie bez języka od zaraz pakowanie odzieży”

  1. Witam, wraz z chlopakiem mieszkamy niedaleko Farnworth,posiadamy NIN , jestesmy gotowi zaczac od zaraz . prosze o kontakt pozdrawiam

  2. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą. Mieszkamy w Wielkiej Brytanii w Cleethorpes, oboje posiadamy NIN. Możemy zaczynać pracę od zaraz. Prosimy o kontakt.

  3. Praca wykładanie towaru dn. 9 lutego 2016 @ 19:40

    Jestem zainteresowana waszą ofertą.
    Mam doświadczenie w tej dziedzinie w Polsce prowadziłam sklep odzieżowy. Proszę o kontakt 509 543 167

  4. Alina i Michał dn. 22 lutego 2016 @ 11:59

    Witamy serdecznie .
    Bardzo jesteśmy zainteresowani praca ,
    Jesteśmy pracowici i swoje zadania
    wypełniamy bardzo zetelnie .
    Bardzo nam zaleŻy na pracy
    Wystarczy tylko nam zaufać a na pewno
    Nie zawiedziemy i będziemy pracować
    Prosimy o kontakt
    Pozdrawiamy serdecznie
    I czekamy z niecierpliwością na odpowiedź

Zostaw odpowiedź do Alina i Michał