166,80 NOK brutto za godzinę

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka pakowanie wędlin Sarpsborg

  • City: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 22:28

Zakład produkcji wędlin w Sarpsborg poszukuje pracowników do pakowania bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii od zaraz z dobrym wynagrodzeniem, przeszkoleniem oraz wszelką pomocą w sprawach formalnych.

Stanowisko: pakowacz wędlin.

Miejsce pracy: Norwegia, Sarpsborg.

Stawka godzinowa: 166,80 NOK brutto.

Zadania:

  • praca ma charakter powtarzalny i odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • ważenie plastrów wędliny;
  • układanie ich na tacki;
  • pakowanie;
  • kontrolowanie jakości;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do szybkiego wyjazdu – w dniach 08.02 – 11.02 zaczyna się szkolenie dla nowych pracowników;
  • mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej;
  • znajomość zasad i norm HACCP oraz ISO 22000;
  • gotowość do pracy przez co najmniej 6 miesięcy;
  • umiejętność sprawnej pracy w grupie;
  • dobry stan zdrowia i ścisła higiena osobista.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne oddalone 12 km od miejsca pracy w cenie 4000 – 6000 NOK;
  • umowa na czas określony zawarta z agencją;
  • możliwość przedłużenia współpracy;
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • rzetelne i szczegółowe szkolenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na poniższej stronie:

Należy zaznaczyć: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedliny-praca-norwegia-od-zaraz-sarpsborg/

Ad Reference ID: 54756b1e7ec25bbe

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź