166 NOK brutto/h

Oslo dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz na magazynie hurtowni spożywczej

  • City: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 października 2015 02:45

Poszukujemy pracowników na magazyn w hurtowni spożywczej do rozładunki dostaw i zbieraniu zamówień. Norwegia praca od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 166 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • prace porządkowe
  • rozładunek dostaw
  • dbanie o odpowiednie wykorzystanie przestrzeni magazynowej
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • przygotowanie towarów do wysyłki

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pomoc w kwestiach organizacyjnych
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

ogłoszenie wygasło

Ad Reference ID: 60856300d47341e8

1 odpowiedź aby “Oslo dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz na magazynie hurtowni spożywczej”

  1. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem pracowałem na magazynie 2 lata

Zostaw odpowiedź