8,90 euro brutto/h

Pakowanie ciastek dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji Norymberga

  • City: Norymberga
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 02:44

Pilnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pakowania ciastek w zakładzie produkcyjnym z Norymbergi. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz ciastek na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Norymberga, Niemcy

Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za prace manualne związane z ręcznym pakowaniem ciasteczek

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • szybkie tempo pracy
  • zdolność wykonywania zadań pod presją czasu
  • elastyczność godzinowa
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • uczciwe zatrudnienie z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • możliwość zorganizowania kwatery

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

Ogłoszenie wygasło!

Ad Reference ID: 94556397add3ef87

4 komentarze aby “Pakowanie ciastek dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji Norymberga”

  1. Pakowanie ciastek dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji Norymberga dn. 6 listopada 2015 @ 12:36

    Witam jestem zainteresowany państwa oferta pozdrawiam Jakub

  2. Witam Serdecznie
    Również jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy .
    Aktualnie jestem w Nurnberg , bardzo zalezy mi na pracy .
    Pracę podejmę od zaraz .
    pozdrawiam .

  3. MateuszBeata dn. 22 listopada 2015 @ 16:11

    Witam. Wraz ze swoja dziewczyna jestesmy zainteresowani praca. Mozemy zaczac od zaraz. Tel 533144419

  4. Witam!

    Jestem zainteresowana z Chlopakiem
    Mozemy zacząc od Stycznia
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do MateuszBeata