Pakowanie ciastek praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Stuttgart

  • City: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 lipca 2015 01:34

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech 2015 przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej jest równocześnie kontrolowanie jakości ciastek.

Oczekiwania:

  • szybkość, ostrożność, zwinność
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w obowiązki
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie dla par
  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • możliwość wspólnego zamieszkania
  • zatrudnienie na początek na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej.
Wiadomość należy przesłać na adres:
ogloszenie@wygaslo

Ad Reference ID: 40255b16a6cbd8e4

3 komentarze aby “Pakowanie ciastek praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą jaka stawka czy oferta jest aktualna

  2. Witam. Nazywam się Milena , mam trzydzieści jeden lat . Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą w państwa fabryce . Obydwoje mamy doświadczenie na produkcji. Prosimy kontakt.

  3. Witam wraz z chlopakiem jetem zainteresowana praca .prosze o kontakt +48661099107

Zostaw odpowiedź do Milena