8,50 Euro/h

Pakowanie deserów Bremen 2016 dla par praca w Niemczech bez języka

  • City: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 11:59

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech. Przyjmę pakowaczy na produkcję deserów lodowych w Bremen. Chętnie zatrudnimy pary, bez znajomości języka oraz bez doświadczenia, na minimum pół roku.  Głównym zadaniem na stanowisku jest pakowanie deserów lodowych.

Lokalizacja: Niemcy, Bremen.
Wynagrodzenie: 8,50 Euro/godz.
Stanowisko: pakowacz deserów.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie deserów do opakowań
  • odpowiednie magazynowanie gotowych zestawów
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi procedurami
  • wykonywanie zadań zleconych przez kierownictwo.

Wymagania:

  • ścisłe przestrzeganie higieny osobistej;
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec i pozostania na pół roku;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy w niskiej temperaturze;
  • punktualność i sumienność.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze;
  • dobre zarobki;
  • odzież służbową;
  • rozpoczęcie pracy po nowym roku;
  • zakwaterowanie dla par za 250 euro.

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres mailowy ganztagsberuf2016@eclipso.de
W temacie prosimy wpisać numer referencyjny pakowanie deserów/01/16

Źródło http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-deserow-bremen-2016/

Ad Reference ID: 289567192afa838a

5 komentarzy aby “Pakowanie deserów Bremen 2016 dla par praca w Niemczech bez języka”

  1. Witam jesteśmy wraz z żoną zainteresowani Państwa ofertą. Mamy po 25 lat. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Możemy wyjeżdżać w każdej chwili. Prosimy o odpowiedź.

  2. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTA PRACY Z MOZLIWOSCIA WYJAZDU OD ZARAZ WLASNYM SAMOCHODEM +48 733 836 310

  3. Witam. Jestem zainteresowany podjęciem pracy przy pakowaniu deserow wraz z dziewczyna. Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym. Prosimy o odpowiedz

  4. Hej Poszukujemy pracy Od zaraz za Granicą siedzimy na Torbach Bardzo prosimy o kontakt Mateusz Monika 24 ,23 lata :* dziekujemy

Zostaw odpowiedź