7,20 GBP /h brutto

Praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek Liverpool 2016

  • City: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2015 18:30

Poszukiwani pakowacze od stycznia 2016. Legalna praca w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek na produkcji w fabryce na terenie Liverpool’u.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Liverpool
Zarobki: 7,20 GBP/h brutto
Liczba miejsc: 5
Start: Styczeń

Zadania:
Manualna praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce polegająca na pakowaniu – układaniu czekoladek na plastikowych tackach do pakowania maszynowego. Zadaniem pracownika będzie również kontrola jakości czyli wyłapywanie czekoladek wybrakowanych przed zapakowaniem. Zadania wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów higieny (fartuszek, czepek, rękawiczki).

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dobry wzrok
– możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia
– doświadczenie w pracy na produkcji żywności mile widziane
– atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– atrakcyjną umowę za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy
– możliwość wypracowania nadgodzin
– zapewnione komfortowe zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy (50 GBP/tyg)
– pomoc z wszystkimi formalnościami
– uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie czekoladek Liverpool 2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

źródło: praca-anglia24.pl

Ad Reference ID: 815667123f852ff

8 komentarzy aby “Praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek Liverpool 2016”

  1. Witam jestem bardzo zainteresowany ta propozycja pracy jak morzna to na dwie osoby
    Sylwester mazur
    Michał kusztykiewicz
    Możemy przyjehadz nawet jutro będziemy dawać z siebie wszystko możemy brać nadgodziny proszę się odezwac pilnie szukam pracy

  2. Jestem bardzo zainteresowany mogę podiac się tej pracy odrazu po umuwienia się na miejscu będziecie zemnie zadowoleni i dam z siebie wszystko proszę szybko rozpatrzyć i odezwac się na e-mail
    Sylwek1212202@wp.pl polecam się na przyszłość dziękuje a oczywiście bez naloguw

  3. Witam,
    Chętnie podejmę się tej pracy , jestem gotowa do wyjazdu od zaraz . Jestem osobą pracowitą i bez nałogów , oczywiście możliwość brania nadgodzin .
    Proszę o kontakt ; lena192@op.pl

  4. Pakowanie czekoladek Liverpool 2016 dn. 24 grudnia 2015 @ 02:30

    Witam!
    Bardzo za interesowany jestem państw ofertom ,mogę na pewno obiecadz w pracy sumienność,pracowitość , i uczciwość takze bardzo prosił bym o ODP na nr 693024579.

  5. Witam. Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy. Wysłałem już cv na adres e-mail. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. witam wraz z partnerka jestesmy zainteresowani panswa oferta bylem juz w angli pracowalem na produkcji budowie i sklepie oboje z partnerka mamy bardzo dobra kondycje fizyczna jestesmy bez nalogow prosze o kontakt na meil

  7. truskawka dn. 20 lutego 2016 @ 02:33

    Witam jestem zainteresowana wraz z moim partnerem i kolezanka rowniez z partnerem. Ja i moj partner mamy doswiadczenie w pracy w fabryce czekolady wedel w warszawie. Moi znajomi znaja w stopniu podstawowym angielskim. I sa bardzo pracowicu zadnej pracy sie nie boimi. Prosze o kontakt 510325072. Pozdrawiam.

  8. Alina i Michał dn. 22 lutego 2016 @ 11:57

    Witamy serdecznie .
    Bardzo jesteśmy zainteresowani praca ,
    Jesteśmy pracowici i swoje zadania
    wypełniamy bardzo zetelnie .
    Bardzo nam zaleŻy na pracy
    Wystarczy tylko nam zaufać a na pewno
    Nie zawiedziemy i będziemy pracować
    Prosimy o kontakt
    Pozdrawiamy serdecznie
    I czekamy z niecierpliwością na odpowiedź

Zostaw odpowiedź do mateusz