do uzgodnienia

Praca Holandia bez znajomości języka od zaraz produkcja kanapek Losser

  • City: Losser
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 02:10

Fabryka kanapek z Losser zatrudni pracowników od zaraz, bez znajomości języka niderlandzkiego. Praca w Holandii na produkcji spożywczej poprzedzona będzie szczegółowym szkoleniem. Gwarantujemy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Lokalizacja: Losser, Holandia.

Zadania w pracy:

  • dbałość o dostawy składników na taśmę produkcyjną;
  • układanie ich na chlebie lub wrapach, dodawanie sosów;
  • obsługa maszyn pakujących, krajalniczych itp.;
  • etykietowanie, naklejanie kodów;
  • kontrola jakości;
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • dobrego stanu zdrowia i sił fizycznych;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • zdolności do zachowywania przepisów BHP;
  • doświadczenie na produkcji spożywczej będzie atutem;
  • nastawienia na osiąganie wysokich limitów;
  • komunikatywnego języka angielskiego lub niemieckiego;
  • odpowiedzialności i staranności.

Zapewniamy:

  • przejazdy wewnętrzne;
  • zakwaterowanie w okolicach fabryki;
  • rzetelne szkolenie z produkcji i obsługi maszyn;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • przyjazną ekipę gotową nieść pomoc;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się w Holandii.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez link:

Prosimy kliknąć „Aplikuj” i wypełnić formularz.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-losser/

Ad Reference ID: 48956ced2a45ef29

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź