9,30 Euro/h

Praca Holandia dla par od zaraz bez języka na produkcji elektroniki Breda

  • City: Breda
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 22:47

Fabryka elektroniki w Bredzie zatrudni od zaraz pary na produkcję sprzętu elektronicznego. Praca w Holandii bez znajomości języka, z wysokim wynagrodzeniem i w przyjaznym środowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Wynagrodzenie: 9,30 Euro za godzinę pracy brutto.
Lokalizacja: Breda, Holandia.

Obowiązki pracownika:
do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało składanie sprzętu elektronicznego w określony sposób, a także inne prace produkcyjne, takie jak np. kontrole jakości czy pakowanie.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy od 25.01.;
  • zdolności manualnych;
  • dobrego zdrowia i sprawności fizycznej;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • szybkiej nauki;
  • optymizmu i motywacji;
  • komunikatywnego języka angielskiego lub niemieckiego.

Zapewniamy:

  • pracę dla par;
  • dobre zarobki;
  • umowę na holenderskich warunkach;
  • legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek;
  • ubezpieczenie;
  • pracę 6 dni w tygodniu na dwie zmiany;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Jak aplikować:
Zgłoszenia z CV prosimy wysyłać na adres mailowy Elwira.sowa@adecco.com

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-od-zaraz-bez-jezyka-dla-par-produkcja-elektroniki-breda/

Ad Reference ID: 65856955e0c76203

2 komentarze aby “Praca Holandia dla par od zaraz bez języka na produkcji elektroniki Breda”

  1. Witam, mam 19 lat i pracowałam juz w Norwegii na zbiorach malin plus dorywczo przy malowaniu domów. Chciałabym pracować u państwa razem z trójką znajomych (jeden chlopak pracował w Anglii). Jesteśmy zdrowi i chętni do pracy. Język angielski na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Poszukujemy pracy na okres wakacyjny (początek czerwca-koniec wrzesnia) Proszę o kontakt pod numer 889126803

  2. Dariusz K. dn. 4 lutego 2016 @ 21:32

    Witam.Jestem zainteresowany Państwa ofertą jestem sam lecz pracowałbym za dwoje.512-925-039.Proszę o kontakt będziecie państwo zadowoleni.

Zostaw odpowiedź do Dariusz K.