do uzgodnienia

Praca Holandia przy pakowaniu od zaraz bez znajomości języka w Roosendaal

  • City: Roosendaal
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 20:13

Hale produkcyjne w Roosendaal poszukują pracowników do pakowania różnych artykułów, bez znajomości języka. Praca w Holandii od zaraz, również dla osób nie posiadających doświadczenia. Mile widziane Panie.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce zatrudnienia: Roodendaal, Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie różnych artykułów spożywczych i kwiatów;
  • praca będzie odbywać się w różnych firmach, każdy dostanie swój przydział;
  • kompletowanie zamówień dla sklepów, przygotowanie ich do wysyłki.

Oferujemy:

  • miejsce zakwaterowania;
  • wypłaty raz w tygodniu;
  • satysfakcjonującą pensję;
  • doradztwo z sprawach formalnych;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie.

Wymagamy:

  • mile widziane kobiety;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • energiczność i zwinność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • komunikatywność, bycie miłym;
  • motywacji do pracy;
  • plusem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B.

Aplikacje:

Swoje kandydatury na dane stanowisko prosimy wysyłać za pośrednictwem maila na poniższy adres. Pragniemy poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem, odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

pollux.2149193@es-candidate.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-roosendaal-pakowanie/

Ad Reference ID: 68756b1d539a2a02

6 komentarzy aby “Praca Holandia przy pakowaniu od zaraz bez znajomości języka w Roosendaal”

  1. Witam mam 25 lat jestem młodą osoba bardzo mi zależy na pracy

  2. Witam. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail krzychu8876@wp.pl

  3. Witam. Jestem zainteresowana tą pracą. Mam 40lat.Pozdrawiam.

  4. Witam.Jestem bardzo zainteresowana tą pracą.Mam 40lat

  5. witam.prosze o kontakt na maila.jestem zainteresowana oferta pracy.

  6. Tomasz B dn. 4 marca 2016 @ 19:27

    Jestem gotowy od zaraz i na miejscu moge byc na drugi dziek prosze o szybką odp dziekuje

Zostaw odpowiedź do andzia