1600 euro brutto miesięcznie

Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz na produkcji lodów Hamburg

  • City: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 maja 2016 15:54

Aktualna praca w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka. Posiadamy wolne stanowiska na produkcji lodów w Hamburgu dla Polaków. Szukamy osób pracowitych i nastawionych na efektywne wykonywanie zadań.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Hamburg, Niemcy.

Pensja: 1600 euro miesięcznie brutto.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie masy lodowej;
  • kontrola pracy maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie wyrobów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • zdejmowanie lodów z taśmy.

Oczekiwania:

  • umiejętność dynamicznej pracy;
  • samodzielność i umiejętność szybkiej nauki;
  • elastyczność czasowa – praca w trybie zmianowym;
  • gotowość do zatrudnienia od zaraz do końca lipca;
  • komunikatywność, pozytywne podejście;
  • przyjazne podejście do innych pracowników;
  • motywacja do jak najlepszego wykonywania zadań.

Zapewniamy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • przeszkolenie;
  • odzież ochronną;
  • premie za pracę na nocne zmiany.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem w językach polskim i niemieckim prosimy wysyłać pod adres:

einfach-losungen@germanymail.com

z dopiskiem w temacie: „Niemcy praca na produkcji lodów i sorbetów, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-hamburg/

Ad Reference ID: 724572f41d85166a

3 komentarze aby “Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz na produkcji lodów Hamburg”

  1. dzień dobry ja był bym zainteresowany tą pracą mam 19 Lat i jestem w stanie się podjąć każdej pracy. |Prszę o kontakt 575528677.

  2. Dariusz Hawryluk dn. 3 czerwca 2016 @ 16:21

    Witam zainteresowany podjęciem pracy mój nr tel to 663 941 113 proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Pracowałam wcześniej w branży spożywczej za granicą. Spełniam wszystkie oczekiwania.Prosze o kontakt. Zależy mi na pracy. Jestem dyspozycyjna od 1 lipca, do końca sierpnia. Pozdrawiam. 733434487

Zostaw odpowiedź