9,40 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz dla pakowacza produkcja przekąsek bez języka Kolonia

  • City: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 1 grudnia 2015 04:29

Oferujemy aktualną pracę w Niemczech na produkcji przy pakowaniu przekąsek słonych. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego od zaraz. Pierwsza umowa będzie podpisana na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przekąsek słonych

Start: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za pakowanie i paletowanie kartonów ze słonymi przekąskami – paluszkami, orzeszkami, czipsami
  • praca wykonywana jest samodzielnie przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości i dbanie o ciągłość produkcyjną

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • dynamiczne tempo pracy
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • umiejętność wykonywania planów dziennych
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP oraz zakładowymi
  • brak nałogów
  • bardzo dobre zdrowie

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące
  • pracodawca niemiecki sam decyduje o ewentualnym przedłużeniu zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego miejsca zamieszkania
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Pakowanie przekąsek słonych, Kolonia”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-slonych/

Ad Reference ID: 297565d115392f11

1 odpowiedź aby “Praca Niemcy od zaraz dla pakowacza produkcja przekąsek bez języka Kolonia”

  1. Witam !!

    Mam na imie Aldona 21 lat i jestem z
    Chlopakiem zainteresowana tą ofertą
    Poprosze o kontakt:
    swiercaldona@gmx.de
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź