7.50

Praca w Anglii na produkcji czekolady pakowanie bez języka Londyn

  • City: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 17 czerwca 2015 02:25

Atrakcyjna praca w Anglii dla Polaków na produkcji w fabryce czekolady od zaraz i bez znajomości języka. Pracodawca przewiduje płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 7,50 GBP/h brutto
Liczba miejsc: 3

Zadania:
Praca pomocnika przy taśmie polegająca na kontroli jakości czekoladek oraz ich pakowaniu.

Wymagania:
– szybkość, zręczność
– doświadczenie mile widziane
– znajomość podstaw higieny przy pracy z żywnością
– atutem będzie znajomość języka

Oferujemy:
– stawkę godzinową w wysokości 7,50 GBP/h brutto
– możliwość zakwaterowania na miejscu
– umowa na stałe bez pośredników

jak aplikować?

Zgłoszenia można wysyłać na adres: ogłoszenie @ wygasło

Ad Reference ID: 7315580bb21bbeb2

3 komentarze aby “Praca w Anglii na produkcji czekolady pakowanie bez języka Londyn”

  1. Witam czy ogłoszenie nadal jest aktualne?

  2. Piotr Tkaczyk dn. 13 września 2015 @ 17:59

    Witam

    Jestem zainteresowany ta oferta pracy.
    Prosze o kontakt jezeli jest nadal aktualna 07482711784

    pozdrawiam
    Piotra Tkaczyk

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ogloszeniem , aktualnie pracuje w Anglii przy podobnych pracach na slodyczach ale jest jej coraz mniej więcej było by miło gdyby się państwo skonjtaktowali na adres mailowy bądź na ten numer 07473957942

Zostaw odpowiedź do Kamil