6,50 GBP za godzinę

Praca w Anglii od zaraz od bez znajomości języka Mansfield produkcja przyczep

  • City: Mansfield
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 22:25

Fabryka w Mansfield poszukuje od zaraz pracowników na produkcję przyczep do montażu elementów i malowania. Praca w Anglii bez znajomości języka z atrakcyjną perspektywą regularnych podwyżek.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Mansfield, Wielka Brytania.

Wynagrodzenie: 6,50 funtów na początek, później przewidziane są podwyżki.

Zadania na stanowisku:

  • montowane elementów przyczep;
  • malowanie;
  • wykańczanie w określony sposób;
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • umiejętność działania na różnego rodzaju tworzywach;
  • respektowanie przepisów BHP oraz procedur zakładowych;
  • zmysł techniczny;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • szybkie przyswajanie wiedzy;
  • komunikatywność;
  • odpowiedzialne podejście;
  • punktualne stawianie się w miejscu pracy.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • szkolenie;
  • umowę opartą na brytyjskim prawie pracy;
  • stabilne zatrudnienie w miłym i pomocnym zespole;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc we wszelkich sprawach związanych z pracą.

Jak aplikować:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez wysłanie CV na podany niżej adres mailowy:

hollif@evolutionindustrial.co.uk.

Zgłaszać do pracy można się również telefonicznie:

01623 650555

Źródło:

Ad Reference ID: 24156b1e50364467

3 komentarze aby “Praca w Anglii od zaraz od bez znajomości języka Mansfield produkcja przyczep”

  1. Witam. Jestem bardzo zainteresowany tą pracą razem z moim kolegą chetnie podjelibyśmy tą prace. Mój nr. 737578901

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany oferowana praca . Nadmieniam ze pracowalem juz przy roznego rodzaju pracach montazowych. Z zawodu jestem elektromechanikiem, z doswiadczeniem slusarskim. Mieszkam obecnie w Anglii i w kazdej chwili przemiescze sie w miejse gdzie zajdzie potrzeba.
    Jeżeli ofeta jest nadal aktualna prosze o konkretne dane i kontakt.
    Z pozdrowieniami – Adam Piechota
    tel; 07404309496

  3. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy jestem osobą ambitną proszę o kontakt nr.792-304-487

Zostaw odpowiedź do Adam Piechota