do uzgodnienia

Praca w Anglii pakowanie ciastek bez znajomości języka dla par Liverpool

  • City: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 września 2015 02:26

Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka angielskiego na stanowisku pakowacza słodkości.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Liverpool

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca manualna przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu ciastek do plastikowych wytłoczek.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolowanie jakości ciastek.

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarno epidemiologicznej
  • brak problemów zdrowotnych
  • zdolności manualne
  • mobilność
  • zaangażowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na dobrych warunkach
  • zapewniony trening przez pierwsze 12 tygodni
  • możliwość zatrudnienia na stałe dla najlepszych
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne, należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

Oferta wygasła!

Ad Reference ID: 335601dfff36d92

1 odpowiedź aby “Praca w Anglii pakowanie ciastek bez znajomości języka dla par Liverpool”

  1. Jestem bardzo zainteresowany ta praca mogę przyjehadz jak morzna to szukam pracy na 2 osoby własny samochód
    Punktualnosc
    Zainteresowanie praca
    Nigdy się nie poddaje
    Mogę brać nadgodziny
    Będziecie zadowoleni

Zostaw odpowiedź