1440 Euro/mc

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na magazynie sprzętu AGD Hamburg

  • City: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 23:01

Przyjmę do pracy w Niemczech od zaraz na magazyn sprzętu AGD. Zatrudnienie w Hamburgu, również bez znajomości języka niemieckiego. Przewidziane wysokie wynagrodzenie i dobre warunki.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1440 euro miesięcznie brutto.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa wózka elektrycznego EPT;
  • kompletowanie zamówień;
  • rozładunek i załadunek towaru;
  • współpraca z firmami kurierskimi i pocztą;
  • inne zadania zlecone przez kierownictwo.

Oczekujemy:

  • sprawności fizycznej;
  • komunikatywności;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • szacunku dla pracy;
  • zdolności do szybkiej nauki;
  • skrupulatności i dokładności.

Zapewniamy:

  • pracę na pełen etat (160 godz. miesięcznie)
  • możliwość dorobienia w weekendy i podczas nadgodzin (stawka wyższa o 20%)
  • zakwaterowanie płatne w cenie 250 Euro za osobę miesięcznie;
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach – ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.

Aplikacja:
Zapraszamy do składania CV ze zdjęciem oraz krótkim opisem własnej osoby na adres mailowy neuearbeit@berlin.com

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

Ad Reference ID: 5935695667981b09

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na magazynie sprzętu AGD Hamburg”

  1. byłbym zainteresowany tom ofertom nr tel 536309443 prosił bym o odp

Zostaw odpowiedź do adek