176 NOK brutto za godz.

Praca w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji karmy rybnej Kopervik

  • City: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 00:10

Od zaraz zatrudnimy pracowników na produkcję karmy rybnej w Kopervik. Praca w Norwegii bez znajomości języka z perspektywą bardzo dobrych zarobków oraz bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: 176 NOK za godzinę brutto.

Miejsce: Kopervik, Norwegia.

Nr. referencyjny: produksjonsarbeider/01/16.

Zadania na stanowisku:

  • tworzenie mieszanki według określonej receptury;
  • obsługa prostych maszyn do granulacji po przeszkoleniu;
  • kontrola jakości produktu;
  • pakowanie karmy według określonej wagi;
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zdolność szybkiego przeliczania jednostek miar;
  • kondycja i brak chorób;
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące;
  • doświadczenie mile widziane.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące;
  • zakwaterowanie bezpłatne na czas umowy;
  • niezbędne do podjęcia pracy szkolenia;
  • ubezpieczenie NWW;
  • pomoc w sprawach urzędowych.

Jak kandydować:
CV w języku angielskim lub norweskim należy wysyłać pod podany poniżej adres. W tytule wiadomości należy podać nr. ref.:produksjonsarbeider/01/16

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-produkcji-karmy-rybnej-bez-znajomosci-jezyka-kopervik/

Ad Reference ID: 86256bbb7a8c34c4

1 odpowiedź aby “Praca w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji karmy rybnej Kopervik”

  1. Leszek,Kris Lesiewicz dn. 15 lutego 2016 @ 17:39

    Witam,posiadam znajomosc dwuch jezykow(angielski i niemiecki )oraz poczatkujacy dunski,pracowalem juz w norwegi przez 3 miesiace ,ostatnie 3 lata spedzilem w Danii.Jestem bardzo pracowitym czlowiekiem,doskonale aklimatyzuje sie w nowych warunkach.Uczciwy,rozsadny z bagazem doswiadczen w roznychkrajach,Irlandia (9 lat)Niemcy 10 lat,Szwecja,Norwegia,Holandia itd.Moj numer to+48 884 657 868

Zostaw odpowiedź