161 NOK brutto/h

Praca w Norwegii przy pakowaniu warzyw bez języka od zaraz Moss

  • City: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 maja 2016 14:56

Zakład z Moss zatrudni od zaraz pracowników do pakowania warzyw, również bez znajomości języka. Praca w Norwegii dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz warzyw,

Miejsce zatrudnienia: Moss, Norwegia.

Stawka godzinowa: 161 NOK brutto za godzinę.

Zadania na stanowisku:
praca ta polega na pakowaniu, myciu oraz sortowaniu świeżych warzyw. Osoba zatrudniona ma za zadanie przygotować towar do wysyłki do dużych sklepów.

Wymagania:

  • język angielski na dobrym poziomie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność w działaniu;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • możliwość podjęcia pracy już od 21 maja;
  • komunikatywność, bezproblemowość;
  • motywacja do pracy;

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego rezydenta w Norwegii;
  • zaliczkę po pierwszym tygodniu pracy – możliwość jej wypłaty;
  • zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym płatne 3500 NOK miesięcznie;
  • umowę na 3 miesiące, później istnieje możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez pracodawcę;
  • dokładne przeszkolenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

Prosimy o zaznaczenie stanowiska: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-pakowanie-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-moss/

Ad Reference ID: 265572f30076151e

5 komentarzy aby “Praca w Norwegii przy pakowaniu warzyw bez języka od zaraz Moss”

  1. Małgorzata Ubysz dn. 16 czerwca 2016 @ 15:49

    Poszukuję pracy za granicą, niestety nie znam języków obcych.

  2. jestem zainteresowany oferte pracy ponieważ pracowałem na podobnym stanowisku 3 lata w austri

  3. muj numer tel 605-328-473

  4. sortowacz pakowacz warzyw dn. 29 czerwca 2016 @ 21:08

    Jesteśmy zainteresowani numer kontaktowy 603471682

  5. 533 222 910 prawo jazdy kat b jez ang komunikatywny 35 lat

Zostaw odpowiedź