Produkcja czekoladek Dania praca dla par od zaraz bez języka Odense

  • City: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 30 czerwca 2015 21:33

Ogłoszenie pracy w Danii dla Polaków na produkcji czekoladek. Zatrudnienie od zaraz dla par bez znajomości języka duńskiego. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Odense

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik przydzielony będzie do obsługi maszyny do mieszania i podgrzewania mieszanki kakaa z mlekiem i dodatkami. Osoba zatrudniona odpowiadać będzie również za prace poboczne, które zostaną zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • gotowość do nauki nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • posiadanie książeczki z sanepidu
  • zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w bardzo dobrej firmie
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora projektu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani prosimy o kontakt mailowy.

Adres kontaktowy: ogłoszenie@wygaslo

Ad Reference ID: 4225592e5825c80e

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź