136 DKK

Produkcja jogurtów oferta pracy w Danii bez znajomości języka od zaraz Kopenhaga

  • City: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 8 maja 2016 11:24

Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz, bez znajomości języka oraz doświadczenia. Aktualnie szukamy pracowników na produkcję jogurtów w Kopenhadze. Oferujemy dobre zarobki oraz miejsce zamieszkania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania.

Stawka za godzinę: 136 DKK.

Numer referencyjny: 003/05/Dania.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie pracy maszyn produkcyjnych;
  • dostarczanie produktów na taśmę;
  • pomoc przy pakowaniu;
  • kontrola jakości;
  • bieżące zadania zleca kierownik zmiany.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • umiejętność skupienia uwagi;
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany;
  • zaletą będzie znajomość norm produkcji żywności HACCP oraz ISO 22000;
  • doświadczenie będzie mile widziane;
  • sumienność i uczciwość.

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego rezydenta i pomoc w adaptacji w nowym środowisku;
  • płatne zakwaterowanie niedaleko fabryki;
  • ochronne ubranie robocze;
  • samodzielne stanowisko rozwijające umiejętności;
  • przyjazne i legalne warunki pracy.

Dla kandydatów:
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy. Jednocześnie prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego w temacie wiadomości.

scandiworkers@email.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-kopenhaga/

Ad Reference ID: 678572f0087d5b7a

2 komentarze aby “Produkcja jogurtów oferta pracy w Danii bez znajomości języka od zaraz Kopenhaga”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel: 511297767

  2. Dariusz Hawryluk dn. 3 czerwca 2016 @ 16:22

    Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy mój nr tel to 663 941 113 prosze o rozpatrzenie mojej kandydatury pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Dariusz Hawryluk