7,60 GBP/h

Produkcja lodów dam pracę w Anglii od zaraz bez znajomości języka Londyn

  • City: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2015 15:15

Proponujemy zatrudnienie od stycznia 2016 na produkcji lodów dla Polaków bez znajomości języka angielskiego. Oferta pracy w Anglii (Londyn) z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 7,60 GBP/h
Liczba wakatów: 5
Start: od zaraz – styczeń 2016

Zadania:
Praca w charakterze pomocnika na produkcji lodów. Zadania głównie przy taśmie wykonywane w pozycji stojącej – pakowanie, kontrola jakości, obsługa maszyn, nadzór nad prawidłowością przebiegu produkcji.

Wymagania:
– dyspozycyjność od zaraz
– chęci i motywacja do ciężkiej pracy
– możliwość wyjazdu na minimum 3 miesiące
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– osoby bez nałogów, nie karane

Oferujemy:
– płatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
– dobre zarobki + premie
– pomoc przy dopełnieniu wszystkich formalności na miejscu
– możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja lodów, Londyn 01.2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-lodow-bez-jezyka-londyn-2016/

Ad Reference ID: 680567a8a3e1b9b9

4 komentarze aby “Produkcja lodów dam pracę w Anglii od zaraz bez znajomości języka Londyn”

  1. witam wraz z partnerka jestesmy zainteresowani panswa oferta bylem juz w angli pracowalem na produkcji budowie i sklepie oboje z partnerka mamy bardzo dobra kondycje fizyczna jestesmy bez nalogow prosze o kontakt na meil

  2. produkcja lodów 2016 dn. 4 lutego 2016 @ 15:10

    witam jestem zainteresowany ofertom pracy pracowałem w angli na produkcji w polsce w zakładach miesnych i nieznam angielskiego obecnie poszukuje pracy

  3. truskawka dn. 20 lutego 2016 @ 02:37

    Witam jestem zainteresowana wraz z moim partnerem i kolezanka rowniez z partnerem. Ja i moj partner mamy doswiadczenie w pracy w fabryce czekolady wedel w warszawie. Moi znajomi znaja w stopniu podstawowym angielskim. I sa bardzo pracowicu zadnej pracy sie nie boimi. Prosze o kontakt 510325072. Pozdrawiam

  4. Alina i Michał dn. 22 lutego 2016 @ 11:56

    Witamy serdecznie .
    Bardzo jesteśmy zainteresowani praca ,
    Jesteśmy pracowici i swoje zadania
    wypełniamy bardzo zetelnie .
    Bardzo nam zaleŻy na pracy
    Wystarczy tylko nam zaufać a na pewno
    Nie zawiedziemy i będziemy pracować
    Prosimy o kontakt
    Pozdrawiamy serdecznie
    I czekamy z niecierpliwością na odpowiedź

Zostaw odpowiedź