do uzgodnienia

Szwecja praca pakowanie łososia bez znajomości języka od zaraz Ystad

  • City: Ystad
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 29 września 2015 02:06

Oferujemy pracę w Szwecji przy pakowaniu wędzonego łososia na linii. Zatrudnienie w Ystad od zaraz w przetwórni rybnej dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pakowacz łososia

Lokalizacja: Ystad, Szwecja

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie pakował kawałki łososia wędzonego.
  • Obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu.

Oczekiwania:

  • bezwzględne przestrzeganie norm BHP odnoszących się do pracy z żywnością
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość
  • dokładność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju osobistego
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc na miejscu w zaaklimatyzowaniu się

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Ad Reference ID: 495609bccc5cde4

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź