do uzgodnienia

Zbieranie zamówień na magazynie od zaraz praca Dania bez języka Kopenhaga

  • City: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 23 grudnia 2015 13:12

Ogłoszenie pracy w Danii na magazynie w Kopenhadze przy zbieraniu zamówień za pomocą skanera ręcznego. Oferta dla Polaków bez zaraz bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego
  • metkowanie, etykietowanie
  • pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki

Oczekiwania:

  • praktyczna umiejętność obsługi skanera ręcznego
  • gotowość do podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie duńskiego CPR-u
  • możliwość pracy pomiędzy świętami a nowym rokiem – warunek obowiązkowy
  • znajomość języka duńskiego nie jest obowiązkowy
  • zdolność do pracy w zespole, komunikatywność

Zapewniamy:

  • przejrzysty system zatrudnienia
  • zatrudnienie w firmie ze stabilną pozycją na duńskim rynku
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim bądź duńskim na poniżej podany adres kontaktowy:
mail@vikarringen.dk

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/kopenhaga-praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-magazynie/

Ad Reference ID: 318567a8dc65ab52

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź