Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz Drammen na produkcji opakowań

  • City: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 23:17

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcję opakowań kartonowych w Drammen. Oferta pracy w Norwegii dla Polaków od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań

Miejsce zatrudnienia: Drammen

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Manualne prace przy składaniu i sklejaniu kartonów.
  • Czasem poprawianie błędów produkcyjnych.
  • Kontrola jakości.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków
  • szybkość w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • odpowiedzialność, przykładność
  • zdolności manualne
  • zręczność

Zapewniamy:

  • pracę na pół roku
  • zapewniona umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • przyjazne środowisko pracy
  • sprawdzony pracodawca

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, z dołączeniem CV.

Pracodawca zakończył rekrutację, za wszelkie przesłanie zgłoszenia dziękujemy.

Ad Reference ID: 56955cb554d4810b

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz Drammen na produkcji opakowań”

  1. jestem zainteresowana oferta pracy , mam 45 lat i mieszkam w Lier Stranda

Zostaw odpowiedź