8.80

Oferta pracy w Niemczech produkcja telewizorów bez języka od zaraz Kolonia

  • City: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 22:19

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego na produkcję przy montażu telewizorów LCD w Kolonii. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji telewizorów

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiada za manualną pracę przy montażu telewizorów – skręcanie, składanie i pakowanie.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest obowiązkowa
  • wysokie zdolności manualne
  • elastyczność godzinowa
  • zorganizowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dokładność

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • gruntowne przeszkolenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

Za wszystkie wiadomości dziękujemy! Ogłoszenie wygasło!

Ad Reference ID: 54455d52c0f9f3e6

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź