do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz produkcja kanapek Losser

  • City: Losser
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 19 lutego 2016 00:06

Zakład zajmujący się produkcją kanapek w Losser poszukuje pracowników od zaraz. Aktualna praca w Holandii bez znajomości języka, dla Polaków. Istnieje możliwość podjęcia stałej współpracy z fabryką.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Losser, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania w pracy:

  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • manualna produkcja kanapek;
  • obsługa maszyn produkcyjnych – pakujących, krajalnic itp;
  • etykietowanie oraz naklejanie kodów;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • dostarczanie półproduktów na taśmę;
  • praca ma charakter zmianowy.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • gotowość do pracy na co najmniej pół roku;
  • komunikatywne porozumiewanie się w języku angielskim lub niemieckim;
  • optymistyczne podejście i motywacja do pracy;
  • ścisła higiena osobista;
  • przestrzeganie przepisów BHP;
  • uczciwość i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • transport do pracy (w zależności od odległości – busem, pieszo lub rowerem);
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podjęcia stałej pracy;
  • legalną umowę o pracę tymczasową na holenderskich warunkach;
  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach urzędowych;
  • perspektywa podwyżki wynagrodzenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez kliknięcie w „Aplikuj” na stronie:

Ad Reference ID: 81756c639cb0a5e2

1 odpowiedź aby “Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz produkcja kanapek Losser”

  1. witam jestem zainteresowany praca dziekuje

Zostaw odpowiedź do mateusz