1350 euro brutto

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii skórzanej Hanower

  • City: Hanower
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2015 18:57

Hurtownia z Hanoweru poszukuje od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym zakwaterowaniem (płatne).

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1350 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy

Zadania:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za pakowanie galanterii skórzanej – portfeli, etui, kosmetyczek, teczek, toreb, pasków. Towar pakuje się do pudełek firmowych z załączeniem materiału zabezpieczającego przed zarysowaniem oraz certyfikatu autentyczności.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dynamiczne tempo
  • ostrożność, delikatność, zręczność, lojalność
  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak problemów z kontrolą rzeczy oraz szafki pracowniczej po każdej zmianie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zniżki na wyroby firmowe
  • zapewnione szkolenie wdrażające
  • wsparcie oraz kontrola polskiego managera
  • płatne 200 euro miesięcznie miejsce zakwaterowania

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie galanterii skórzanej, Hannover” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

źródło: praca-niemcy4u.pl

Ad Reference ID: 535566718b02455d

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź