134,80 DKK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Danii na produkcji zabawek bez znajomości języka Vejle

  • City: Vejle
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 9 marca 2016 00:19

Producent zabawek poszukuje pracowników do swojej fabryki w Vejle. Praca w Danii na produkcji, bez znajomości języka. Na miejscu zagwarantowane jest bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: 134,80 DKK brutto.

Lokalizacja: Vejle, Dania.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie plastikowych elementów na taśmie produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • ewentualne poprawki montażowe;
  • pakowanie gotowych zabawek do pudełek z załączeniem instrukcji obsługi.

Wymagania:

  • sprawność manualna na wysokim poziomie;
  • znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • spostrzegawczość, szczegółowość;
  • rzetelne podejście do zadań;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobre zdrowie, sprawność fizyczna;
  • przestrzeganie zasad BHP oraz regulaminów fabryki.

Zapewniamy:

  • pomoc w organizacji przejazdu do Danii;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • stabilną umowę na niemieckich zasadach;
  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach związanych z pracą;
  • młody, energiczny zespół;
  • ubezpieczenia i składki.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez wysłanie do nas swojego CV.
W tytule wiadomości należy napisać: 004/03/Dania.

scandiworkers@email.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-na-produkcji-w-fabryce-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-vejle/

Ad Reference ID: 75156df42122d0ac

wyświetleń: 3621, dzisiaj: 1

1 odpowiedź aby “Ogłoszenie pracy w Danii na produkcji zabawek bez znajomości języka Vejle”

  1. Jestem zainteresowany państwa oferta pracy pracowałem ostatnio na produkcji w Polsce posiadam nr cpr.moj nr. tel.+48 732703073

Zostaw odpowiedź do maniek