Pakowanie sera praca w Holandii bez znajomości języka produkcja od zaraz Venlo

  • City: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 14 września 2015 02:54

Poszukujemy pracowników do pakowania sera krojonego przy taśmie produkcyjnej. Holandia praca w Venlo od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Na miejscu zapewnione jest płatne zakwaterowanie.

Zadania:
– sprawdzanie jakości sera znajdującego się na taśmie
– układanie plasterków sera na tackach w określonej ilości
– dbanie o czystość miejsca pracy

Wymagania:
– posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (w przypadku jej braku wyrabiamy taką na miejscu)
– dokładność, odpowiedzialność i szybkość
– umiejętność pracy pod presją czasu
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– możliwość pracy na stojąco
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– legalne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– zakwaterowanie dodatkowo płatne
– atrakcyjne wynagrodzenie
– transport do miejsca pracy
– czepek i fartuszek
– zdobycie ciekawego doświadczenia

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres:
OGŁOSZENIE WYGASŁO!

Ad Reference ID: 53155c3ad465791c

wyświetleń: 1518, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź