do ustalenia

Od zaraz praca w Holandii Waalwijk bez języka na produkcji kosmetyków w fabryce

  • City: Waalwijk
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 12:05

Oferta pracy w Holandii, do podjęcia od zaraz na produkcji kosmetyków, fabryka w Waalwijk. Zatrudnienie również bez znajomości języka. Gwarantujemy atrakcyjne warunki i przyjazną atmosferę.

Lokalizacja: Waalwijk, Holandia.
Wynagrodzenie: do ustalenia.
Stanowisko: pracownik produkcji.

Obowiązki na stanowisku:

  • kontrola jakości opakowań;
  • etykietowanie kosmetyków;
  • przygotowanie towaru do wysłania;
  • przepakowywanie produktów;
  • praca zgodna z obowiązującymi procedurami w zakładzie pracy.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i manualna;
  • podstawy języka angielskiego;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • sumienne wykonywanie obowiązków;
  • punktualność;
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • umiejętność zachowania porządku na stanowisku pracy;
  • zdolność do działania zgodnego z narzuconym schematem.

Oferujemy:

  • pracę z przyjaznej atmosferze;
  • opieka polskiego rezydenta;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość płatnego zakwaterowania oraz dodatkowego ubezpieczenia;
  • transport do miejsca pracy;
  • możliwość przedłużenia umowy po okresie próbnym.

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz rekrutacyjny umieszczony na stronie http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221351/0/1/ Wymagamy CV w języku angielskim.

Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-fabryka-waalwijk/

Ad Reference ID: 63256712f0f97471

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca w Holandii Waalwijk bez języka na produkcji kosmetyków w fabryce”

  1. witam jestem zainteresowana oferto pracy na produkcji kosnetykow prace moge podiac od stycznia albo od zaraz prosze o kontakt tel 695923006

Zostaw odpowiedź