do uzgodnienia

Od zaraz Rotterdam praca Holandia przy produkcji sałatek bez języka

  • City: Rotterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 29 września 2015 02:08

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji sałatek warzywnych przy obsłudze maszyn. Oferta z Rotterdamu od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji sałatek

Lokalizacja: Rotterdam

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie składników
  • mycie, krojenie, mieszanie
  • pakowanie
  • zdejmowanie gotowych opakowań z taśmy i paletowanie

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zorganizowane zakwaterowanie płatne na miejscu
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać mailowo. Wiadomość prosimy zatytułować: „Produkcja sałatek warzywnych”.

Adres kontaktowy: Ogłoszenie nieaktualne

Ad Reference ID: 6865609c59792a5a

2 komentarze aby “Od zaraz Rotterdam praca Holandia przy produkcji sałatek bez języka”

  1. Produkcja sałatek warzywnych dn. 3 października 2015 @ 12:19

    Witam razem z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą, dysponujemy swoim samochodem. Kolega ma juz numer SOFI, ja mam 20-letnie doświadczenie na zakładach mięsnych jako brygadzista na dziale pakowania. Tel. 781 299 867 796 886 030.

  2. Produkcja salatek warzywnych dn. 27 listopada 2015 @ 15:17

    Jestem zainteresowana wasza oferta posiadam doswiadczenie w tej pracy.

Zostaw odpowiedź