do ustalenia

Praca Dania od zaraz dla kobiet produkcja czekolady bez znajomości języka Holmegaard

  • City: Holmegaard
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 18 marca 2016 18:52

Fabryka cukiernicza w Holmegaard przyjmie od zaraz kobiety na produkcję wyrobów czekoladowych. Atrakcyjna praca w Danii bez znajomości języka z wysokim wynagrodzeniem na podstawie legalnej umowy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Dania, Holmegaard.

Zarobki na stanowisku: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie i pomoc w pracach produkcyjnych, według zleceń kierownika;
  • pakowanie produktów czekoladowych;
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej.

Oczekiwania wobec pracownika:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B;
  • jest to praca dla kobiet do 45 lat;
  • plusem będzie posiadanie własnego samochodu;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • umiejętność zachowywania przepisów BHP;
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna;
  • energiczność;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę;
  • przyjazne warunki zatrudnienia;
  • miłą atmosferę;
  • opcję podjęcia stałej pracy;
  • szkolenie wstępne.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do przesyłania CV pod adres:
izabela.ociepa@onet.pl

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-danii-na-produkcji-w-fabryce-czekolady-dla-kobiet/

Ad Reference ID: 30256ec20861370b

1 odpowiedź aby “Praca Dania od zaraz dla kobiet produkcja czekolady bez znajomości języka Holmegaard”

  1. Produkcja czekolady dn. 27 marca 2016 @ 18:52

    Witam serdecznie nazywam się Iwona
    Kapica jestem zainteresowana ta pracą
    Mam 41 lat jestem w osobą dyspozycyjna i solidną mój numer telefonu 795161495 z poważaniem Iwona.

Zostaw odpowiedź do Produkcja czekolady