150.00

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz sortowanie-pakowanie owoców

  • City: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 04:03

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy sortowaniu i pakowaniu owoców na taśmie produkcyjnej od zaraz w Stavanger dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Stavanger

Wynagrodzenie: ok. 150 NOK/h brutto

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie w przetwórni owocowej w której produkuje się dżemy, powidła i mrożone owocowe.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie oraz pakowanie owoców przy taśmie.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy taśmie produkcyjnej
  • dynamiczne tempo pracy
  • odpowiedzialność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zorganizowane zakwaterowanie na miejscu
  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty
  • norweska umowa o pracę
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na pocztę elektroniczną.

Wiadomość prosimy przesłać na adres:

Ogłoszenie nieaktualne!

Ad Reference ID: 70455de5c1b73c80

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz sortowanie-pakowanie owoców”

  1. iestem zainteresowana praca oboietnie moze byc co kolwiek aby zarobic zagranica gotowa na wyiazd 535502540 iwona

Zostaw odpowiedź